З червня 2002 року у складі нашої компанії з'явився відділ по наданню послуг хостингу та реєстрації доменних імен, який поступово виріс у незалежний структурний підрозділ.

На цей час ми надаємо послуги віртуального хостингу, надаємо нашим клієнтам в оренду виділені сервера, а також надаємо послуги колокейшн в кращих дата центрах Європи та Північної Америки. Серед наших клієнтів багато відомих компаній з країн Західної Європи і Північної Америки.

На даний момент наш хостинг підрозділ працює на ринку під торговою маркою TANHOST.

Хостинг-провайдер Tanhost ( http://www.tanhost.ua ):

  • Віртуальний хостинг: надання віртуального хостингу в кращих дата центрах Європи та Північної Америки;
  • VPS, Виділені сервера, Колокейшн: надання послуг colocation, оренда виділених серверів (dedicated servers) і VPS в кращих дата центрах Європи та Північної Америки;
  • Реєстрація доменних імен: ми є акредитованим реєстратором доменних імен в зоні UA і RU, а також надаємо послуги з реєстрації доменних імен більш ніж в 90 міжнародних зонах
  • SSL сертифікати: компанія здійснює продаж і підтримку SSL сертифікатів, основними покупцями яких є банки, стільникові оператори, і інші компанії.

Потужна технічна база нашої компанії здатна забезпечити реалізацію будь-яких проектів в області Інтернет і хостинг рішень - як програмних, так і технічних, реалізувати комплексний підхід в наданні послуг. Використовуючи устаткування провідних світових виробників, а також власні технологічні розробки, фахівці компанії створили сучасну мережеву інфраструктуру, головні переваги якої - надійність і здібність до масштабованості. Резервування всіх критично важливих ділянок, цілодобовий технічний моніторинг забезпечують безперервне функціонування серверів управління якими наші клієнти довірили фахівцям нашої компанії.

Нам по силам будь-які складні завдання, а наші клієнти характеризують нас краще за будь-яку рекламу!