У склад групи компаній "ТАНГРАМ" як незалежне підприємство входить Інтернет-провайдер "Танграм", який зареєстрований та працює як незалежне юридичне лице - компанія ТОВ «ТАНГРАМ». Основною спеціалізацією Інтернет-провайдеру "Танграм" являється надання послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет. Компанія орієнтована на роботу виключно з юридичними особами (Інтернет провайдерами, домашніми мережами, корпоративними клієнтами).

Можно виділити 3 основні направлення діяльності компанії:

  • 1. Надання широкосмугового доступу до Інтернет
  • 2. Побудова корпоративних мереж передачі даних
  • 3. Консалтинг в області Інтернет провайдингу

1. Доступ до мережі Інтернет


Маючи в своєму розпорядженні ряд підключень до операторів першого рівню (TIER1) Росії, Північної Америки та Західної Європи, ТОВ «Танграм» готове запропонувати різні рішення щодо доступу до мережі Інтернет. Враховуючи клієнтоорієнтованність компанії, ці рішення оптимально (ціна/якість) підходять для клієнту будь-якого рангу: починаючи від маленької регіональної локальної мережі та закінчуючи великим промисловим підприємством з розвиненою філіальною мережею. Наявність обладнання операторського класу дозволяє гарантувати швидкість доступу до мережі Інтернет до 10Гб/с.


2. Побудова корпоративних мереж


Володіючи точками присутності в більшості областях України, ТОВ «Танграм» готове запропонувати ексклюзивні рішення в області побудови корпоративних мереж різного рівня складності. Наявність же прямих каналів зв'язку з операторами Росії та Західної Європи дозволяє здійснювати проекти міжнаціонального масштабу.


3. Консалтинг в області Інтернет провайдингу


Ця сфера діятельності безпосередньо пов'язана з наданням операторам/Інтернет провайдерам та домашнім мережам наступних видів послуг:

  • a) Фінансовий аудит: аналіз прибутку/витрат, оптимізація роботи підприємства, прогноз розвитку, пошук інвесторів і т.п.;
  • b) Технічний аудит: аналіз існуючого обладнання, оптимальний підбір вендору, рекомендації щодо розвитку мережі на 3 рівнях (ядра, агрегації та доступу) і т.п.

Наші переваги:

  • Клієнтооріентований підхід;
  • Наявність цілодобової техпідтримки з мінімальним часом реагування;
  • Каналы связи, що резевуються з гарантованною смугою пропускання;
  • Взаємодія з провідними світовими вендорами.